Про Центр

Богуславський інформаційний центр МАУП

Богуславська філія Міжрегіональної Академії управління персоналом є відокремленим структурним підрозділом МАУП, який створено на підставі клопотання Богуславської районної державної адміністрації (лист від 28.07.2000 року, №543) відповідно до рішення Загальних зборів акціонерів Академії, протокол від 03 серпня 2000 року №23. Філія розміщена у сучасній двохповерховій цегляній будівлі з центральним опаленням та водопостачанням.

МАУП Богуслав

Дирекція філії постійно дбає про покращення  матеріальної бази та умов навчання студентів. У 2006 році в навчальному корпусі зроблено капітальний ремонт. За останні роки проведено повне оновлення меблевого фонду та придбано сучасне комп’ютерне обладнання.

У роботі зі студентами науково-педагогічний колектив закладу сповідує педагогіку партнерства та співробітництва, що поєднується з вимогливим і доброзичливим ставленням до учасників навчально-виховного процесу.

У філії значна увага приділяється національно-патріотичному вихованню молоді, формуванню у неї  активної життєвої позиції. За час навчання студенти мають можливість ознайомитися із славною історією древнього міста Богуслава, яке засноване князем Ярославом Мудрим у 1032 році, відвідати один з кращих в Україні краєзнавчих музеїв, побувати в музеї-садибі І.Сошенка, музеї Марко Вовчок.

За високий рівень організації культурно-естетичної роботи підрозділ нагороджений Почесною грамотою Академії. Робота колективу з  підготовки спеціалістів для діяльності в органах виконавчої влади відзначена Почесною грамотою Богуславської міської ради. За вагомий внесок у розвиток фізичної культури і спорту в регіоні та пропаганду здорового способу життя серед студентської молоді колектив філії має подяку від Богуславської райдержадміністрації.

Візитною карткою філії є команда з баскетболу, яка 5 разів ставала переможцем змагань відкритої першості Богуславського району серед чоловічих команд.

Значна частина випускників, що навчалися у філії, працює за фахом в державних та комерційних установах, зокрема, у Богуславському районі, Києві, Кіровограді, Одесі, Білій Церкві, Миронівці, Таращі, Кагарлику та ін.

Філія надає освітні послуги, пов’язані з одержанням вищої освіти, кваліфікаційних рівнів бакалавр, спеціаліст.